Biuro matrymonialne - oferty zagraniczne

biuro matrymonialne serenada zagranicaKontakty naszych rodaków ze światem, emigracja, praca w innym kraju oraz wyjazdy turystyczne są coraz popularniejsze i powszechnie uważane są za normalne w dobie współczesnej globalizacji.

Nasze Biuro matrymonialne kojarzy również kobiety i mężczyzn mieszkających zagranicą z partnerami (partnerkami) z Polski. Ciekawą ofertę przedstawiamy Polkom, które poszukują partnera z Europy lub USA i Kanady. Zdajemy sobie sprawę, że obecnie trudno znaleźć idealnego mężczyznę do stałego związku. Jednak My jesteśmy gotowi pomóc kobietom w wyborze odpowiedniego partnera przedstawiając sprawdzone i aktualne profile mężczyzn z zagranicy, zdecydowanych poznać przyszłą żonę lub partnerkę z Polski. Obcokrajowcy poszukują kobiet wykształconych i znających język angielski lub inne języki powszechnie używane w Europie. Doceniana też jest uroda kobiet, przygotowanie zawodowe, zaradność, gospodarność, tworzenie rodzinnej atmosfery i wiedza kulinarna. Te atuty polskich kobiet decydują, że po pierwszych kontaktach i spotkaniu z obcokrajowcem, wiele pań decyduje się na wyjazd i zamieszkanie zagranicą. Dotyczy to zarówno młodych kobiet do 35 roku życia jak i starszych wiekiem. Klientki z zagranicy, które zamieściły swoje ogłoszenia matrymonialne w Biurze są to głównie osoby polskiego pochodzenia. Poszukują partnera z Polski, stabilnego materialnie i finansowo, najlepiej z własnym mieszkaniem bowiem chętnie powróciłyby do ojczystego kraju. Szczęśliwie kojarzymy pary międzynarodowe, przez Biuro przewinęło się setki kobiet i mężczyzn z zagranicy a trwałe związki zawarło kilkanaście par.

 

Zarejestruj się w Biurze i przeglądaj oferty zagraniczne

Nasz portal jest przeglądamy przez singli i samotnych z zagranicy. Nowa odsłona portalu serenada.pl, dostępna również w wersji angielskiej, zachęca do przeglądania ofert, założenia profilu przez obcokrajowców i osób polskiego pochodzenia mieszkających na stałe w wielu krajach świata. Codziennie napływają nowe oferty matrymonialne. Warto się z nimi zapoznać. Przejrzyj profile i zdecyduj z kim chcesz nawiązać kontakt. Panie i panowie również czekają z niecierpliwością na Twoją wiadomość, telefon oraz spotkanie i poznanie takiej osoby, z którą mogliby się zaprzyjaźnić lub zostać partnerem na całe życie. Decydując się na kontakty z osobami z zagranicy, musisz przynajmniej w stopniu podstawowym znać język niemiecki, francuski, a najlepiej język angielski. Wyślij wiadomość, zapewne partner/ka odpowie na Twój e-mail a to już pierwszy optymistyczny krok. Jeżeli do siebie pasujecie, warto kontynuować miłe relacje a następnie umówić spotkanie lub randkę. Życzymy powodzenia.

oferty matrymonialne kobiet – zagranica           oferty matrymonialne mężczyzn - zagranica

Polecane oferty matrymonialne

Ania 9984
oferty matrymonialne Ania
wdowa
58 lat
Niemcy
Janina 10181
oferty matrymonialne Janina
wolna
78 lat
podkarpackie
Izabela 8853
oferty matrymonialne Izabela
rozwiedziona
38 lat
śląskie
Joanna 7512
oferty matrymonialne Joanna
rozwiedziona
45 lat
Szwecja
Danuta 8393
oferty matrymonialne Danuta
wdowa
67 lat
pomorskie
Teresa Regina 12003
rozwiedziona
64 lata
lubuskie
Andrzej 9792
oferty matrymonialne Andrzej
rozwiedziony
57 lat
pomorskie
Tomasz 10152
oferty matrymonialne Tomasz
kawaler
29 lat
lubelskie
Janek 7198
oferty matrymonialne Janek
kawaler
45 lat
kujawsko-pomorskie
Paweł 12476
oferty matrymonialne Paweł
kawaler
39 lat
świętokrzyskie
Krzysztof 11678
oferty matrymonialne Krzysztof
rozwiedziony
54 lata
zachodniopomorskie
Mariusz 8536
oferty matrymonialne Mariusz
rozwiedziony
48 lat
wielkopolskie

Zarejestruj się

X
11 + 0 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.
Secure Login

This login is SSL protected