Biuro matrymonialne - oferty zagraniczne

biuro matrymonialne serenada zagranicaKontakty naszych rodaków ze światem, emigracja, praca w innym kraju oraz wyjazdy turystyczne są coraz popularniejsze i powszechnie uważane są za normalne w dobie współczesnej globalizacji.

Nasze Biuro matrymonialne kojarzy również kobiety i mężczyzn mieszkających zagranicą z partnerami (partnerkami) z Polski. Ciekawą ofertę przedstawiamy Polkom, które poszukują partnera z Europy lub USA i Kanady. Zdajemy sobie sprawę, że obecnie trudno znaleźć idealnego mężczyznę do stałego związku. Jednak My jesteśmy gotowi pomóc kobietom w wyborze odpowiedniego partnera przedstawiając sprawdzone i aktualne profile mężczyzn z zagranicy, zdecydowanych poznać przyszłą żonę lub partnerkę z Polski. Obcokrajowcy poszukują kobiet wykształconych i znających język angielski lub inne języki powszechnie używane w Europie. Doceniana też jest uroda kobiet, przygotowanie zawodowe, zaradność, gospodarność, tworzenie rodzinnej atmosfery i wiedza kulinarna. Te atuty polskich kobiet decydują, że po pierwszych kontaktach i spotkaniu z obcokrajowcem, wiele pań decyduje się na wyjazd i zamieszkanie zagranicą. Dotyczy to zarówno młodych kobiet do 35 roku życia jak i starszych wiekiem. Klientki z zagranicy, które zamieściły swoje ogłoszenia matrymonialne w Biurze są to głównie osoby polskiego pochodzenia. Poszukują partnera z Polski, stabilnego materialnie i finansowo, najlepiej z własnym mieszkaniem bowiem chętnie powróciłyby do ojczystego kraju. Szczęśliwie kojarzymy pary międzynarodowe, przez Biuro przewinęło się setki kobiet i mężczyzn z zagranicy a trwałe związki zawarło kilkanaście par.

 

Zarejestruj się w Biurze i przeglądaj oferty zagraniczne

Nasz portal jest przeglądamy przez singli i samotnych z zagranicy. Nowa odsłona portalu serenada.pl, dostępna również w wersji angielskiej, zachęca do przeglądania ofert, założenia profilu przez obcokrajowców i osób polskiego pochodzenia mieszkających na stałe w wielu krajach świata. Codziennie napływają nowe oferty matrymonialne. Warto się z nimi zapoznać. Przejrzyj profile i zdecyduj z kim chcesz nawiązać kontakt. Panie i panowie również czekają z niecierpliwością na Twoją wiadomość, telefon oraz spotkanie i poznanie takiej osoby, z którą mogliby się zaprzyjaźnić lub zostać partnerem na całe życie. Decydując się na kontakty z osobami z zagranicy, musisz przynajmniej w stopniu podstawowym znać język niemiecki, francuski, a najlepiej język angielski. Wyślij wiadomość, zapewne partner/ka odpowie na Twój e-mail a to już pierwszy optymistyczny krok. Jeżeli do siebie pasujecie, warto kontynuować miłe relacje a następnie umówić spotkanie lub randkę. Życzymy powodzenia.

oferty matrymonialne kobiet – zagranica           oferty matrymonialne mężczyzn - zagranica

Polecane oferty matrymonialne

Monika 1893
oferty matrymonialne Monika
rozwiedziona
42 lata
dolnośląskie
Hanna 2051
oferty matrymonialne Hanna
rozwiedziona
53 lata
pomorskie
Ewelina 5632
oferty matrymonialne Ewelina
panna
35 lat
Kanada
Kasia 8345
oferty matrymonialne Kasia
panna
42 lata
mazowieckie
Renata 1853
oferty matrymonialne Renata
panna
37 lat
Niemcy
Bogusława 5143
oferty matrymonialne Bogusława
wdowa
52 lata
mazowieckie
Rehan 6040
oferty matrymonialne rehan
kawaler
34 lata
Indie
Piotr 3215
oferty matrymonialne Piotr
kawaler
47 lat
pomorskie
Tomasz 7148
oferty matrymonialne Tomasz
kawaler
43 lata
wielkopolskie
Janek 7198
oferty matrymonialne Janek
kawaler
43 lata
kujawsko-pomorskie
Dariusz 2134
ogłoszenia matrymonialne Dariusz
rozwiedziony
42 lata
pomorskie
Piotr 2034
ogłoszenia matrymonialne Piotr
kawaler
39 lat
pomorskie

Zarejestruj się

X
12 + 0 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.
Secure Login

This login is SSL protected