Biuro matrymonialne - oferty zagraniczne

biuro matrymonialne serenada zagranicaKontakty naszych rodaków ze światem, emigracja, praca w innym kraju oraz wyjazdy turystyczne są coraz popularniejsze i powszechnie uważane są za normalne w dobie współczesnej globalizacji.

Nasze Biuro matrymonialne kojarzy również kobiety i mężczyzn mieszkających zagranicą z partnerami (partnerkami) z Polski. Ciekawą ofertę przedstawiamy Polkom, które poszukują partnera z Europy lub USA i Kanady. Zdajemy sobie sprawę, że obecnie trudno znaleźć idealnego mężczyznę do stałego związku. Jednak My jesteśmy gotowi pomóc kobietom w wyborze odpowiedniego partnera przedstawiając sprawdzone i aktualne profile mężczyzn z zagranicy, zdecydowanych poznać przyszłą żonę lub partnerkę z Polski. Obcokrajowcy poszukują kobiet wykształconych i znających język angielski lub inne języki powszechnie używane w Europie. Doceniana też jest uroda kobiet, przygotowanie zawodowe, zaradność, gospodarność, tworzenie rodzinnej atmosfery i wiedza kulinarna. Te atuty polskich kobiet decydują, że po pierwszych kontaktach i spotkaniu z obcokrajowcem, wiele pań decyduje się na wyjazd i zamieszkanie zagranicą. Dotyczy to zarówno młodych kobiet do 35 roku życia jak i starszych wiekiem. Klientki z zagranicy, które zamieściły swoje ogłoszenia matrymonialne w Biurze są to głównie osoby polskiego pochodzenia. Poszukują partnera z Polski, stabilnego materialnie i finansowo, najlepiej z własnym mieszkaniem bowiem chętnie powróciłyby do ojczystego kraju. Szczęśliwie kojarzymy pary międzynarodowe, przez Biuro przewinęło się setki kobiet i mężczyzn z zagranicy a trwałe związki zawarło kilkanaście par.

 

Zarejestruj się w Biurze i przeglądaj oferty zagraniczne

Nasz portal jest przeglądamy przez singli i samotnych z zagranicy. Nowa odsłona portalu serenada.pl, dostępna również w wersji angielskiej, zachęca do przeglądania ofert, założenia profilu przez obcokrajowców i osób polskiego pochodzenia mieszkających na stałe w wielu krajach świata. Codziennie napływają nowe oferty matrymonialne. Warto się z nimi zapoznać. Przejrzyj profile i zdecyduj z kim chcesz nawiązać kontakt. Panie i panowie również czekają z niecierpliwością na Twoją wiadomość, telefon oraz spotkanie i poznanie takiej osoby, z którą mogliby się zaprzyjaźnić lub zostać partnerem na całe życie. Decydując się na kontakty z osobami z zagranicy, musisz przynajmniej w stopniu podstawowym znać język niemiecki, francuski, a najlepiej język angielski. Wyślij wiadomość, zapewne partner/ka odpowie na Twój e-mail a to już pierwszy optymistyczny krok. Jeżeli do siebie pasujecie, warto kontynuować miłe relacje a następnie umówić spotkanie lub randkę. Życzymy powodzenia.

oferty matrymonialne kobiet – zagranica           oferty matrymonialne mężczyzn - zagranica

Polecane oferty matrymonialne

Yuki 8921
oferty matrymonialne Yuki
panna
28 lat
Japonia
Dorota 8621
oferty matrymonialne Dorota
wdowa
44 lata
dolnośląskie
Elżbieta 8872
oferty matrymonialne Elżbieta
rozwiedziona
57 lat
warmińsko-mazurskie
Klaudia 8786
oferty matrymonialne Klaudia
panna
31 lat
małopolskie
Teresa 1837
oferty matrymonialne Teresa
rozwiedziona
54 lata
Szwecja
Joanna 7512
oferty matrymonialne Joanna
rozwiedziona
43 lata
Szwecja
Rafał 9002
oferty matrymonialne Rafał
rozwiedziony
41 lat
Niemcy
Witold 3404
oferty matrymonialne Witold
kawaler
44 lata
małopolskie
Konrad 8936
oferty matrymonialne Konrad
kawaler
38 lat
mazowieckie
Jerzy 2135
oferty matrymonialne Jerzy
rozwiedziony
45 lat
mazowieckie
Marcin 8930
oferty matrymonialne Marcin
rozwiedziony
44 lata
mazowieckie
Michał 8469
oferty matrymonialne Michał
rozwiedziony
60 lat
łódzkie

Zarejestruj się

X
3 + 9 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.
Secure Login

This login is SSL protected