Biuro matrymonialne - oferty zagraniczne

biuro matrymonialne serenada zagranicaKontakty naszych rodaków ze światem, emigracja, praca w innym kraju oraz wyjazdy turystyczne są coraz popularniejsze i powszechnie uważane są za normalne w dobie współczesnej globalizacji.

Nasze Biuro matrymonialne kojarzy również kobiety i mężczyzn mieszkających zagranicą z partnerami (partnerkami) z Polski. Ciekawą ofertę przedstawiamy Polkom, które poszukują partnera z Europy lub USA i Kanady. Zdajemy sobie sprawę, że obecnie trudno znaleźć idealnego mężczyznę do stałego związku. Jednak My jesteśmy gotowi pomóc kobietom w wyborze odpowiedniego partnera przedstawiając sprawdzone i aktualne profile mężczyzn z zagranicy, zdecydowanych poznać przyszłą żonę lub partnerkę z Polski. Obcokrajowcy poszukują kobiet wykształconych i znających język angielski lub inne języki powszechnie używane w Europie. Doceniana też jest uroda kobiet, przygotowanie zawodowe, zaradność, gospodarność, tworzenie rodzinnej atmosfery i wiedza kulinarna. Te atuty polskich kobiet decydują, że po pierwszych kontaktach i spotkaniu z obcokrajowcem, wiele pań decyduje się na wyjazd i zamieszkanie zagranicą. Dotyczy to zarówno młodych kobiet do 35 roku życia jak i starszych wiekiem. Klientki z zagranicy, które zamieściły swoje ogłoszenia matrymonialne w Biurze są to głównie osoby polskiego pochodzenia. Poszukują partnera z Polski, stabilnego materialnie i finansowo, najlepiej z własnym mieszkaniem bowiem chętnie powróciłyby do ojczystego kraju. Szczęśliwie kojarzymy pary międzynarodowe, przez Biuro przewinęło się setki kobiet i mężczyzn z zagranicy a trwałe związki zawarło kilkanaście par.

 

Zarejestruj się w Biurze i przeglądaj oferty zagraniczne

Nasz portal jest przeglądamy przez singli i samotnych z zagranicy. Nowa odsłona portalu serenada.pl, dostępna również w wersji angielskiej, zachęca do przeglądania ofert, założenia profilu przez obcokrajowców i osób polskiego pochodzenia mieszkających na stałe w wielu krajach świata. Codziennie napływają nowe oferty matrymonialne. Warto się z nimi zapoznać. Przejrzyj profile i zdecyduj z kim chcesz nawiązać kontakt. Panie i panowie również czekają z niecierpliwością na Twoją wiadomość, telefon oraz spotkanie i poznanie takiej osoby, z którą mogliby się zaprzyjaźnić lub zostać partnerem na całe życie. Decydując się na kontakty z osobami z zagranicy, musisz przynajmniej w stopniu podstawowym znać język niemiecki, francuski, a najlepiej język angielski. Wyślij wiadomość, zapewne partner/ka odpowie na Twój e-mail a to już pierwszy optymistyczny krok. Jeżeli do siebie pasujecie, warto kontynuować miłe relacje a następnie umówić spotkanie lub randkę. Życzymy powodzenia.

oferty matrymonialne kobiet – zagranica           oferty matrymonialne mężczyzn - zagranica

Polecane oferty matrymonialne

Karolina 2202
oferty matrymonialne Karolina
panna
42 lata
zachodniopomorskie
Anna 7481
oferty matrymonialne  Anna
rozwiedziona
39 lat
śląskie
Elżbieta 8797
Elżbieta 8797
rozwiedziona
62 lata
zachodniopomorskie
Yuki 8921
oferty matrymonialne Yuki
panna
29 lat
Japonia
Lucy 10116
oferty matrymonialne Lucy
wdowa
59 lat
pomorskie
Joanna 7512
oferty matrymonialne Joanna
rozwiedziona
45 lat
Szwecja
Artur 5801
oferty matrymonialne Artur
rozwiedziony
41 lat
pomorskie
Antoni 9748
oferty matrymonialne Antoni
rozwiedziony
63 lata
opolskie
Zygmunt 11095
oferty matrymonialne Zygmunt
rozwiedziony
70 lat
śląskie
Łukasz 10860
oferty matrymonialne Łukasz
kawaler
38 lat
lubuskie
Michał 8469
oferty matrymonialne Michał
rozwiedziony
61 lat
łódzkie
Bartosz 2120
ogłoszenia matrymonialne Bartosz
rozwiedziony
45 lat
Stany Zjednoczone

Zarejestruj się

X
6 + 5 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.
Secure Login

This login is SSL protected