Biuro matrymonialne - oferty zagraniczne

biuro matrymonialne serenada zagranicaKontakty naszych rodaków ze światem, emigracja, praca w innym kraju oraz wyjazdy turystyczne są coraz popularniejsze i powszechnie uważane są za normalne w dobie współczesnej globalizacji.

Nasze Biuro matrymonialne kojarzy również kobiety i mężczyzn mieszkających zagranicą z partnerami (partnerkami) z Polski. Ciekawą ofertę przedstawiamy Polkom, które poszukują partnera z Europy lub USA i Kanady. Zdajemy sobie sprawę, że obecnie trudno znaleźć idealnego mężczyznę do stałego związku. Jednak My jesteśmy gotowi pomóc kobietom w wyborze odpowiedniego partnera przedstawiając sprawdzone i aktualne profile mężczyzn z zagranicy, zdecydowanych poznać przyszłą żonę lub partnerkę z Polski. Obcokrajowcy poszukują kobiet wykształconych i znających język angielski lub inne języki powszechnie używane w Europie. Doceniana też jest uroda kobiet, przygotowanie zawodowe, zaradność, gospodarność, tworzenie rodzinnej atmosfery i wiedza kulinarna. Te atuty polskich kobiet decydują, że po pierwszych kontaktach i spotkaniu z obcokrajowcem, wiele pań decyduje się na wyjazd i zamieszkanie zagranicą. Dotyczy to zarówno młodych kobiet do 35 roku życia jak i starszych wiekiem. Klientki z zagranicy, które zamieściły swoje ogłoszenia matrymonialne w Biurze są to głównie osoby polskiego pochodzenia. Poszukują partnera z Polski, stabilnego materialnie i finansowo, najlepiej z własnym mieszkaniem bowiem chętnie powróciłyby do ojczystego kraju. Szczęśliwie kojarzymy pary międzynarodowe, przez Biuro przewinęło się setki kobiet i mężczyzn z zagranicy a trwałe związki zawarło kilkanaście par.

 

Zarejestruj się w Biurze i przeglądaj oferty zagraniczne

Nasz portal jest przeglądamy przez singli i samotnych z zagranicy. Nowa odsłona portalu serenada.pl, dostępna również w wersji angielskiej, zachęca do przeglądania ofert, założenia profilu przez obcokrajowców i osób polskiego pochodzenia mieszkających na stałe w wielu krajach świata. Codziennie napływają nowe oferty matrymonialne. Warto się z nimi zapoznać. Przejrzyj profile i zdecyduj z kim chcesz nawiązać kontakt. Panie i panowie również czekają z niecierpliwością na Twoją wiadomość, telefon oraz spotkanie i poznanie takiej osoby, z którą mogliby się zaprzyjaźnić lub zostać partnerem na całe życie. Decydując się na kontakty z osobami z zagranicy, musisz przynajmniej w stopniu podstawowym znać język niemiecki, francuski, a najlepiej język angielski. Wyślij wiadomość, zapewne partner/ka odpowie na Twój e-mail a to już pierwszy optymistyczny krok. Jeżeli do siebie pasujecie, warto kontynuować miłe relacje a następnie umówić spotkanie lub randkę. Życzymy powodzenia.

oferty matrymonialne kobiet – zagranica           oferty matrymonialne mężczyzn - zagranica

Polecane oferty matrymonialne

Karolina 2202
oferty matrymonialne Karolina
panna
42 lata
zachodniopomorskie
Maria 11196
oferty matrymonialne Maria
wdowa
59 lat
opolskie
Ewa 2199
oferty matrymonialne Ewa
wdowa
69 lat
mazowieckie
Monika 1827
oferty matrymonialne Monika
panna
45 lat
Wielka Brytania
Marta 5730
oferty matrymonialne Marta
rozwiedziona
33 lata
pomorskie
Teresa Regina 12003
rozwiedziona
64 lata
lubuskie
Paweł 11983
oferty matrymonialne Paweł
wdowiec
54 lata
świętokrzyskie
Andrzej 11605
oferty matrymonialne Andrzej 11605
kawaler
53 lata
kujawsko-pomorskie
Tadeusz 1865
oferty matrymonialne Tadeusz
wolny
77 lat
Szwecja
Mirosław 2705
oferty matrymonialne Mirosław
rozwiedziony
57 lat
dolnośląskie
David 7704
oferty matrymonialne David
rozwiedziony
58 lat
Stany Zjednoczone
Andrzej 9792
oferty matrymonialne Andrzej
rozwiedziony
57 lat
pomorskie

Zarejestruj się

X
11 + 5 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.
Secure Login

This login is SSL protected