Dobór partnera i bezpieczne usługi

Dobór partnera i bezpieczne usługiW Biurze matrymonialnym Serenada prezentujemy oferty matrymonialne zarejestrowanych użytkowników, którzy założyli swój profil i opłacili wybrany abonament. Są to osoby samotne prawnie wolne, które zdecydowały się skorzystać z naszych usług i poznać odpowiedniego partnera lub partnerkę do stałego związku. 
Dobór partnera życiowego to jedna z najważniejszych decyzji w życiu człowieka. Zależy od niej nie tylko szczęście dwojga osób ale również założenie przez nich w przyszłości trwałego związku. Osoby korzystające z portalu serenada.pl i dobierające się w pary muszą osiągnąć poziom wzajemnej akceptacji. Motywy i kryteria wyboru życiowego partnera są bardzo różne. Zależą one od naszych osobistych doświadczeń, planów i aspiracji. Przy wyborze ogłoszeń matrymonialnych weź pod uwagę nie tylko  wygląd zewnętrzny ale również cechy charakteru, wykształcenie, pozycję społeczną i sytuacją materialną. Oczywiście najlepiej zacząć od przeglądania ofert z najbliższego regionu zamieszkania. Każdy użytkownik samodzielnie przegląda oferty, wyszukuje odpowiednie profile i według własnego uznania nawiązuje kontakty z wybranymi partnerami. Szybkie i profesjonalne wyszukiwanie ofert umożliwia zaawansowana wyszukiwarka oraz ogłoszenia matrymonialne pogrupowane w odpowiednich przedziałach wiekowych. Warto też założyć swój Profil nie bacząc na inne oferty, który zainteresuje osoby przeglądające stronę i pod kątem wybranego profilu te osoby skorzystają z usług i nawiążą kontakt.

Dobór odpowiedniego partnera

Serenada to nowoczesne biuro matrymonialne. Dobór partnera umożliwi Ci przeglądanie ofert w poszczególnych grupach wiekowych i aktywne śledzenie nowych profili. Codziennie rejestrują się nowe osoby, single i samotni ze wszystkich regionów kraju i za granicy. Możesz korzystać ze wszystkich ofert krajowych i zagranicznych oraz filtrować ogłoszenia matrymonialne z Twojego regionu. Poszukujesz partnera/ki z zagranicy i chcesz zamieszkać u partnera/ki np. w Anglii, Niemczech czy Holandii? Przeglądaj i wybieraj oferty matrymonialne zagraniczne. Nawiązuj kontakty, wysyłaj wiadomości do wybranych osób z zagranicy, zaplanuj spotkanie, wyjazd lub zaproś partnera/kę do Polski. Pamiętaj, że spotkanie z partnerem musi być przygotowane logistycznie.
Planuj bezpieczną randkę w odpowiednim, najlepiej publicznym miejscu gdzie przebywają inni ludzie (np. kawiarnia, restauracja, kino, galeria handlowa, park rozrywki itp.). W czasie spotkania we dwoje unikaj podawania swojego nazwiska, adresu zamieszkania, miejsca pracy, nie chwal się też swoimi zasobami materialnymi i finansowymi. Pamiętaj o tych zasadach. Życzymy miłych i sympatycznych kontaktów i spotkań z użytkownikami naszego Biura.

Sprawdzone ogłoszenia matrymonialne i bezpieczne korzystanie z portalu

Nasze Biuro nie jest bezpłatną tablicą ogłoszeń w odróżnieniu od portali randkowych i towarzyskich. Nie tylko prezentuje profile użytkowników, ale jest wolny od przypadkowych wpisów osób szukających wyłącznie przygody, seksu i rozrywki. Wszystkie profile są skrupulatnie sprawdzane i ręcznie weryfikowane. Rygorystycznie przestrzegamy aby nasz portal był rzetelny i przyjazny dla naszych użytkowników. Nieodpowiednie wpisy, profile oraz przesyłane wiadomości do użytkowników, naruszające dobre obyczaje (zgodnie z zamieszczonym regulaminem) niezwłocznie usuwamy.
Z naszego biura matrymonialnego mogą skorzystać ludzie wiarygodni, prawnie wolni, samotni i przede wszystkim pełnoletni. Nie zamieszczamy Profili osób pozostających w związkach małżeńskich. Odrzucamy złożone oferty o charakterze sponsoringu  lub stricte towarzyskim oraz skrupulatnie weryfikujemy oszustów matrymonialnych.

Dodatkowo w portalu  funkcjonuje:
  • - system antyspam –  narzędzie do wykrywania spamerów oraz niechcianej korespondencji,
  • - automatyczne blokowanie dostępu do portalu i profilów w razie próby wyłudzenia hasła
  • - natychmiastowa reakcja Administratora, przy zakłócaniu kontaktów między partnerami - napisz o tym w e-mailu lub skontaktuj się z nami telefonicznie
  • - blokada korespondencji i użytkownika – profile osób nie przestrzegających regulaminu lub naruszających zasady korespondencji będą blokowane lub usuwane z serwisu
Naszym użytkownikom zapewniamy:
  1. Pełną anonimowość, - widoczne jest tylko imię Użytkownika przy nr oferty. Nazwisko użytkownika jest wyłącznie do wiadomości Biura. Nie udostępniamy osobom trzecim ani użytkownikom serwisu Twojego nazwiska i adresu e-mail - te dane są chronione i zabezpieczone.
  2. Nie wymagamy nr dowodu osobistego, nr PESEL i dokładnego adresu zamieszkania.
  3. Kontakty między partnerami, odbywają się bezpośrednio poprzez wysłaną wiadomość z portalu na niewidoczny e-mail użytkownika. Osoby nie mające stałego dostępu do Internetu lub korzystające z niego sporadycznie do kontaktu mogą zamieścić swój nr telefonu – najlepiej tel. komórkowego. Jest on widoczny wyłącznie dla logujących się użytkowników z opłaconym abonamentem. Podanie swojego nr telefonu jest dobrowolne.
  4. Zamieszczenie swojego zdjęcia (zdjęć),  zwiększy atrakcyjność oferty,  która będzie cieszyła się większym zainteresowaniem użytkowników. Dołączone do Profilu zdjęcia mogą być otwarte lub z nałożonym filtrem (niewidoczne dla osób bez opłaconego abonamentu). Osoby, które wyrażają zgodę na zamieszczenia zdjęcia otwartego dla przeglądających portal mają przywilej ponieważ Administrator może zamieścić ich profil w dziale: Polecane oferty matrymonialne. Pozostałe zdjęcia będą miały nałożony filtr (zamazane) i będą widoczne (otwarte) tylko dla zarejestrowanych użytkowników z opłaconym abonamentem po zalogowaniu. Zatwierdzamy wyłącznie pełne profile ze zdjęciem - z doświadczenia wiemy, że to jest nieodzowne przy nawiązywaniu kontaktów. Osoby, które opłaciły abonament na okres 12 miesięcy lub do skutku - zamieszczenie swojego zdjęcia w Profilu jest dobrowolne. Jeśli masz problem z dodaniem zdjęcia, napisz do nas na biuro@serenada.pl lub zadzwoń nr tel. 510580466

* Bezpieczne połączenie ze stroną - Certyfikat SSL strony serenada.pl jest narzędziem zapewniającym ochronę witryny internetowej, a także gwarantem zachowania poufności danych przesyłanych drogą elektroniczną. Pełne bezpieczeństwo jest efektem zastosowania szyfrowania komunikacji pomiędzy komputerami. Korespondencja e-mail, dane osobowe, logowanie oraz transfery płatności online są bezpieczne.

* Polityka prywatności – przestrzegamy tej zasady i  informujemy użytkowników o tym, jakie dane osobowe są w profilu i jak będą wykorzystywane – zapoznaj się z informacjami.

* Dane osobowe użytkownika są chronione zgodnie z RODO, rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Europy (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu tych danych. Nowe przepisy będą stosowane od 25 maja 2018 r. Więcej informacji przedstawiamy w dziale: Polityka prywatności.

 

Zarejestruj się

X
11 + 6 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.
Secure Login

This login is SSL protected