Dawid
oferty matrymonialne Dawid

treści niedostępneDodatkowe zdjęcia dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników

motto: 
Miara miłości to miłość bez miary
40 lat

mężczyzna ,  kawaler
wzrost: 186 cm,   średniej budowy
znak zodiaku: ryby

kolor oczu: zielono-brązowe
kolor włosów: brunet(ka)

treści niedostępneczy posiada dzieci: dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników

wykształcenie: wyższe techniczne
obecne zajęcie: informatyk -programista , projektowanie stron www, opieka nad stronami, bazy danych, sklepy internetowe, pozycjonowanie

województwo: 
małopolskie

treści niedostępne Miasto i Państwo: dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników

numer oferty:

5048

o mnie
moje zainteresowania: treści niedostępne
sport, który uprawiam: treści niedostępne
znam języki obce: treści niedostępne
możliwość zmiany miejsca zamieszkania: tak
treści niedostępnetreści tylko dla opłaconych użytkowników
o sobie

Szukam kogoś do stałego związku. Kobiety "bogatej" ;) wrażliwej, mogącej zaakceptować mnie takiego jakim jestem, potrafiącej zrozumieć drugiego człowieka, mojej "drugiej połowy pomarańczy". By dzielić się radościami, smutkami, rozterkami i w ogóle dzielić się życiem..... Kobiety lubiącej długie rozmowy, te mądre i te głupie, poważne i mniej poważne, chcącej żyć z drugą osobą. Nie patrzę na urodę - ona przemija. Nie patrzę na bogactwo, ono znika. Szukam kogoś takiego kto doprowadzi mnie do śmiechu, bo czasem wystarczy zwykły śmiech, by rozjaśnić dzień. 
Mam nieznośną wadę: czasem sie zamienię w gospodynie domową;) : umyję podłogi. pozamiatam, umyje naczynia, zrobie obiad, wypiorę i wyprasuję. Druga to którą posiada większość facetów . Ale Projektuję strony www praca w domu - własna firma:) , wiec nie pytajcie mnie czym się zajmuje i co porabiam w życiu. Dziewczyny - pisanie przez portal  ani pisanie mejli mnie nie bawi- Nie lubię pisać przez portale - wole rozmowę telefoniczną lub wymiane myśli przez sms. Lub rozmowę przez Skype. . Jestem jak ocean poznajesz mnie - wypływasz na głębokie wody. Romantyzmu wyzbyłem się, gdy usłyszałem że księżyc jest zły i brzydki i że powinienem coś z tym zrobić, aczkolwiek przy odpowiednim podejściu mogę wybuchnąć;) . 
Moje serce to m-50 z garażem i 12 samochodami , więc rozgość się w nim wygodnie. Masz basen , las, góry , morze, wszystko to , co Ci do szczęścia potrzeba. Idź ścieżką przed siebie - a gdy trafisz na miejsce gdzie ludzie zawsze chodzą nakarmieni, napojeni, uśmiechnięci to znaczy że trafiłaś w dobre miejsce. Żeby mnie poznać - nie starczy jedna randka ! W moim sercu jest 150 pokoi, 7 samochodów, lokaje, góry i morze i słońce. Rozgość się :) Nie lubię pisania przez portal - ale mogę wymienić maxymalnie 3-4 wiadomości by potem przejść na nr telefonów.

pragnę poznać partnera/partnerkę

treści niedostępne treści dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

inne wymagania

treści niedostępnetreści tylko dla opłaconych użytkowników

X
11 + 4 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.
Secure Login

This login is SSL protected