Dorotka

treści niedostępneAdditional available photographs only for log on users

motto: 
Żyj chwilą,,,,,,:)
30 years

woman,  singleness - woman
height: 169 cm,   slim
zodiac sign: Scorpio

eyes colour: green
hair colour: brunette

treści niedostępnedo I have a children ?: available only for log on users

education: professional secondary
current occupation: 

province: 
mazowieckie

treści niedostępne City and country: available only for log on users

No. offer:

8611

about me

my hobby: treści niedostępne
sport that I practice: treści niedostępne
I speak foreign languages like: treści niedostępne
possible change of residence: yes
treści niedostępnecontents only for paid users
about myself

Wbrew pozorom jestem cholerną optymistką, cieszącą się życiem. Mam gdzieś opinie innych, żyję własnym życiem, robię to, co mi się podoba a nie to, co mogłoby spodobać się innym, nie oglądam się za siebie. Jednak jak każdy normalny człowiek kocham, tęsknie, czasami płaczę. Nie widzę w tym nic dziwnego.
Pozwól mi usiąść i się wypłakać. Jestem silna, ale potrzebuję czasem odpuścić. Ten kraj do mnie nie przemawia. Ci ludzie, cholera dlaczego nie potrafią cieszyć się życiem, żyć w zgodzie z innymi. Nie mówię, że jestem idealna, lecz inaczej postrzegam życie. Lepiej? Tak z pewnością. Nie jestem hipokrytką nietolerującą wszystkiego, co nowe, oryginalne. Czasem mam ochotę krzyknąć ‘ ludzie ogarnijcie się. Zastanówcie nad tym, co robicie’, lecz wiem, że i to zostałoby skrytykowane. A mówią, że jesteśmy wolni…tak, zjedź mnie za to, że nie jestem taka jak inni, że znam swoją wartość i staram się ją wykorzystać. czy czuję się lepsza? nie. to po prostu ludzie, którzy prowadzą szare, nudne życie sami stawiają siebie na tym a nie innym miejscu.brak szacunku do samego siebie, jest główną rozrywką większości ludzi.
- bo z facetami to jest jak z psami ! - czyli ? - jak za nimi gonić zawszę będą uciekać. to udowodnione. ale jak się samemu zacznie uciekać, pies natychmiast biegnie za panią.
Jeszcze nadejdzie taki dzień, gdy spojrzę w malinowe niebo, uśmiechne  się do siebie i wyszeptując: "wreszcie jestem szczęśliwa". A po chwili podejdzie facet mojego  życia, przytuli mnie bardzo  mocno i pocałuje w kark.
i ogłaszam wszem, i wobec, że od dziś, zmieniam się i swoje nastawienie do świata. będę chłodna i bez uczuć. będę mniej naiwna. będę kierowała się tylko i wyłącznie rozumem a nie sercem. będę kłamała i oszukiwała, łamała serca i wywoływała łzy. tak, uczyłam się od najlepszych..
nie chodzę w markowych ciuchach, nie spędzam dwóch godzin przed lustrem i nie zapierdalam w dwumetrowych obcasach. i to was wszystkich mężczyzn boli. bo ja nawet w ubraniu ze szmateksu, bez makijażu, w schodzonych już trampkach, jestem lepsza.
Bo tak to w życiu bywa, że ludzie przychodzą i odchodzą, mydląc oczy, że ważni jesteśmy, że nasze zdanie ma znaczenie, że to, że tamto, że sramto. A potem pyk. I ich nie ma. Nie podchodź do życia poważnie, nie ma czasu na to. Nawet gigantyczna porcja lodów i popcorn nie załatwi sprawy
Naprawdę nie powinieneś mówić 'kocham cię', jeśli nie jesteś pewien tego uczucia. Ale jeśli jesteś pewien, powinieneś to mówić często. Ludzie zapominają ...
nie oczekuję od Ciebie  wiecznej miłości. Chciałabym jedynie, żeby od czasu do czasu przytulił mnie zupełnie bez powodu a widząc, że jestem smutna powiedział, że wszystko będzie dobrze. czy to za wiele?
świat jest pokręcony, ludzie dziwni a życie nie do ogarnięcia.
Są 4 rzeczy których nie można cofnąć: Kamień, który został rzucony. Słowo, które zostało powiedziane. Okazja, której się nie wykorzystało. Czas, który przeminął.

Najgorzej jest wieczorami, gdy siadasz na łóżku i czujesz, że tak na serio nie masz nic.
Myślę, że życie lubi nas od czasu do czasu wypróbowywać: czujesz, że się staczasz, coraz szybciej, a kiedy Ci się wydaje, że już dłużej tego nie wytrzymasz, nagle się poprawia
Czasem kiedy mówię: "u mnie w porządku" chciałabym .. żeby ktoś spojrzał mi w oczy uściskał mnie mocno i powiedział "wiem, że wcale tak nie jest".
MIŁOŚĆ - Przed użyciem zapoznaj się z rozumem, który zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie. Gdyż każde uczucie niewłaściwie stosowane zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Jestem głodna tulenia, przytulenia, wtulenia, zatulenia i obtulenia .. < 3Kiedy mówię 'wyjdź' to znaczy 'przyjdź'. Kiedy mówię 'milcz' to znaczy 'powiedz,że mnie kochasz'. Kiedy mówię'zostaw' to znaczy 'przytul'. Kiedy byłam mała, chciałam być księżniczką. Potem chciałam być piosenkarką, tancerką, modelką lub aktorką. Następnie chciałam być bardzo bogata i nic nie robić. Kiedy zdałam sobie sprawę, że nie dostanę niczego za darmo, zaplanowałam sobie, że będę psychologiem. Lecz teraz już wiem na pewno, kim będę. Będę mieszkanką miasta, w którym Ty mieszkasz i chcę być z Tobą. Reszta nie ma znaczenia. Wystawię miłość w aukcji na allegro, napiszę w opisie jaka jestem  piękna, cudowna i nieziemska o nieprzespanych nocach, przepłakanych dniach i zmarnowanym życiu nic nie dodam.. bo zależy mi na sprzedaży.

I want to get to know the partner

treści niedostępne contents accessible only for registered users.

other requirements

treści niedostępnecontents only for paid users

X
2 + 6 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.
Secure Login

This login is SSL protected