O nas


Elżbieta Studzińska - Właścicielka

Serdecznie dziękujemy Państwu za zainteresowanie naszym Biurem, gratulujemy wyboru i zachęcamy wszystkie dorosłe samotne osoby do skorzystania z dyskretnie prowadzonych przez nas usług. Postaramy się pomóc Państwu w znalezieniu życiowego partnera ponieważ każdą osobę zgłaszającą swoje członkostwo traktujemy profesjonalnie, indywidualnie i z dużą dozą zrozumienia.

Jesteśmy Biurem Ogólnopolskim i dzięki zabiegom marketingowym (reklama, ogłoszenia w telewizji, prasie krajowej i regionalnej oraz Internecie) posiadamy oferty Pań i Panów ze wszystkich regionów kraju oraz z zagranicy. Zapraszamy do zapoznania się z częścią naszych ofert w wersji skróconej. Klientom Biura udostępniamy wszystkie oferty (fotooferty) w pełnej wersji, dane teleadresowe oraz udzielamy pomocy w nawiązywaniu kontaktów. Z powodzeniem współpracujemy z wieloma biurami matrymonialnymi w Europie, mamy też dobre kontakty z Polonią w USA, Kanadzie i Australii. W ten sposób połączyliśmy wiele par w kraju i zagranicą.

Prowadzimy Biuro tradycyjne, jednak strona internetowa zapewnia kontakt z naszymi Klientami - służy promocji naszej Firmy oraz daje możliwość przeglądania ofert, zapoznania się z oferowanymi usługami i ułatwia rejestrację nowych osób.

Działamy i rozwijamy się prężnie, dzięki temu jesteśmy już znani i popularni w całej Polsce, o czym świadczy liczna korespondencja, artykuły prasowe dotyczące naszej działalności oraz podziękowania od skojarzonych par.

Zachęcamy do nawiązania z nami kontaktu, gdyż Biuro SERENADA daje nie tylko nadzieję na poznanie kogoś w celu matrymonialnym lub partnerskim, ale realne możliwości „wygrania z samotnością”. Naszymi Klientami są osoby samotne stanu wolnego w różnym wieku, o różnych zawodach i zainteresowaniach, w większości wykształceni i wartościowi ludzie, którzy pragną związku opartego na miłości, przyjaźni i wzajemnym zaufaniu.

Szanowni Państwo! Samotność jest stanem nienaturalnym, destrukcyjnym, źle wpływającym na osobowość człowieka i jego psychikę, dlatego należy zrobić wszystko aby zmienić taki stan rzeczy. Państwo zrobili pierwszy krok odwiedzając nasze Biuro a następny, najważniejszy krok możemy zrobić wspólnie aby „wygrać z samotnością”.

Serdecznie zapraszamy i prosimy o kontakt.